Plecak FjallRaven Totepack No.2 16 l (F24229)
Wideo 1Zdjęcia 13 |
FjallRaven Totepack No.2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Totepack No.2 16 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven Torba Totepack No2 24229-550 czarna Black 14 x 33 x 42 cm 16 li | 574 zł |
Fjällräven Totepack No.2 Torba na ramię 33 cm black - Mężczyźni,Damy,Unise | 815 zł |
Fjällräven Totepack No. 2 16l Bag Czarny | 691 zł |
Fjällräven Totepack No.2 Torba na ramię 33 cm navy - Mężczyźni,Damy,Unisex | 721 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →