Opona zimowa Firestone Winterhawk 4 245/45 R17 99V
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Winterhawk 4 245/45 R17 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Winterhawk 4 245/45 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Winterhawk 4 ( 245/45 R17 99V XL EVc ) 18079 | 672 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 245/45 R17 99V XL EVc ) | 747 zł |
Firestone Winterhawk 4 (245/45 R17 99V) 18079 | 698 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →