Opona zimowa Nexen Winguard Sport 2 245/45 R17 99V
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Sport 2 245/45 R17 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Sport 2 245/45 R17 99V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Nexen 245/45R17 Winguard Sport 2 99V - opony zimowe 17862NX | 519 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 245/45 R17 99V XL 4PR, RPB ) 15479NXK | 533 zł |
Nexen Winguard Sport 2 (245/45 R17 99V) 17862NX | 612 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 245/45 R17 99V XL 4PR, RPB ) | 557 zł |
Nexen Winguard Sport 2 (245/45 R17 99V) 15479NXK | 529 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 245/45 R17 99V XL 4PR, RPB ) 17862NX | 620 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →