Opona zimowa Kumho WinterCraft WP71 245/45 R17 99V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WP71 245/45 R17 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WP71 245/45 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Kumho 245/45R17 WP71 99V XL - opony zimowe 2183543 | 495 zł |
Kumho WinterCraft WP71 (245/45 R17 99V) 2183543 | 554 zł |
Kumho WinterCraft WP71 ( 245/45 R17 99V XL ) | 580 zł |
Kumho WinterCraft WP71 ( 245/45 R17 99V XL ) 2183543 | 573 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →