Łyżwy Firefly Double Runner II JR
Firefly Double Runner II JR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firefly Double Runner II JR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Łyżwy regulowane dla dzieci Firefly Double Runner II JR 419980 900-545/blu | 72 zł |
Łyżwy regulowane dla dzieci Firefly Double Runner II JR 419980 r.25 | 72 zł |
Łyżwy regulowane dla dzieci Firefly Double Runner II JR 419980 | 72 zł |
Łyżwy regulowane dla dzieci Firefly Double Runner II JR 419980 r.18 | 72 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →