Szlifierka Fieldmann FDB 200131-E
Zdjęcia 5 |
Fieldmann FDB 200131-E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDB 200131-E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fieldmann szlifierka kątowa 130W FDB 200131-E | 122 zł |
Szlifierka Fieldmann FDB 200131-E | 86 zł |
Fieldmann, Szlifierka oscylacyjna FDB 200131-E, myszka, 130W | 86 zł |
Szlifierka wibracyjna Fieldmann FDB200131-E | 86 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →