Bateria wodociągowa Ferro Stillo BSL4
Ferro Stillo BSL4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Stillo BSL4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Ferro Stillo stojąca chrom (BSL4) | 215 zł |
Bateria Zlewozmywakowa Ferro Stillo | 199 zł |
FERRO BSL4 STILLO bateria zlewozmywakowa stojąca, chrom | 205 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →