Opona zimowa Falken WinterPeak F-Ice 1 245/40 R18 97T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken WinterPeak F-Ice 1 245/40 R18 97T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken WinterPeak F-Ice 1 245/40 R18 97T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken WINTERPEAK F-ICE 1 (245/40 R18 97T) 339907 | 938 zł |
Falken WINTERPEAK F-ICE 1 ( 245/40 R18 97T XL, z kolcami ) 339907 | 940 zł |
Falken WINTERPEAK F-ICE 1 ( 245/40 R18 97T XL, z kolcami ) | 969 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →