Opona letnia Falken FK-07U 185/70 R14 88H
Wybierz rozmiar opony
Falken FK-07U 185/70 R14 88H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken FK-07U 185/70 R14 88H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken FK07U ( 185/70 R14 88H WW 20mm ) | 1 166 zł |
Falken FK07U ( 185/70 R14 88H WW 20mm ) | 1 131 zł |
Falken FK07U ( 185/70 R14 88H WW 40mm ) | 1 299 zł |
Falken FK07U ( 185/70 R14 88H WW 40mm ) | 1 340 zł |
Polecamy