Zasilacz awaryjny (UPS) ExtraLink Piorun 1200VA 1200 VA
Zdjęcia 4 |
ExtraLink Piorun 1200VA 1200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ExtraLink Piorun 1200VA 1200 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Extralink Piorun 1200VA/1000W | Inwerter | Czysta sinusoida, napięcie akum | 499 zł |
EXTRALINK Extralink Piorun 1200VA/1000W | Inwerter | Czysta sinusoida, nap | 679 zł |
EXTRALINK PIORUN 1200VA/1000W PURE SINE WAVE POWER INVERTER (BATTERY VOLTA | 490 zł |
Modyfikacje ExtraLink Piorun 1200VA
Ceny na ExtraLink Piorun 1200VA |
---|---|---|---|---|
ExtraLink Piorun 800VA 800 VA | od 407 zł | 4 oferty | ||
ExtraLink Piorun 1000VA 1000 VA | od 423 zł | 5 oferty | ||
ExtraLink Piorun 1200VA 1200 VA | od 490 zł | 3 oferty | ||
ExtraLink Piorun 1500VA 1500 VA | od 566 zł | 3 oferty | ||
ExtraLink Piorun 2000VA 2000 VA | od 633 zł | 5 oferty | ||
ExtraLink Piorun 3000VA 3000 VA | od 1 016 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →