Toster Esperanza Parmigiano
Zdjęcia 5 |
Esperanza Parmigiano |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Parmigiano
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DOŚWICHERA SANDWICHERA EKT010W TOSTADORA 1000W Blanco 5901299955239 | 55 zł |
Esperanza Opiekacz do kanapek 1000W Pargamino HKESPOKEKT00010 | 42 zł |
Esperanza Parmigiano EKT010 czarny AGDM-OPI-ESP-003 | 42 zł |
Esperanza Opiekacz do kanapek Esperanza PARMIGIANO EKT010W (1000W; kolor b | 51 zł |
Opiekacz do kanapek Esperanza PARMIGIANO EKT010 (1000W; kolor czarny) | 67 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →