Toster Esperanza Caprese EKT001
Zdjęcia 3 |
Esperanza Caprese EKT001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Caprese EKT001
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza EKT001 Toster Caprese PC biały | 81 zł |
Esperanza TOSTER CAPRESE HKESPTOEKT00001 | 36 zł |
Toster ESPERANZA Caprese EKT001 | 36 zł |
Esperanza Toster Esperanza Caprese EKT001 (600W; kolor biały) | 50 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →