Toster Esperanza Asiago (EKT011)
Zdjęcia 3 |
Esperanza Asiago |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Asiago
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza Opiekacz do kanapek 1000W Asiago HKESPOKEKT00011 | 46 zł |
Esperanza Asiago EKT011 srebrny AGDM-OPI-ESP-004 | 43 zł |
Opiekacz ESPERANZA Asiago EKT011 | 43 zł |
Esperanza Opiekacz do kanapek Esperanza ASIAGO EKT011 (1000W; kolor czarno | 53 zł |
Opiekacz ESPERANZA 1000W 4 trójkąty Czarny-inox EKT011 | 76 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →