Lodówka Electrolux LNC 7ME32 W3 biały
Zdjęcia 7 |
Electrolux LNC 7ME32 W3 biały biały stal nierdzewna |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux LNC 7ME32 W3 biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka ELECTROLUX LNC7ME32W3 No frost 186cm Biała | 2 845 zł |
Lodówka ELECTROLUX LNC7ME32W3 No frost 186cm Biała 925993544 | 2 799 zł |
Electrolux LNC7ME32W3 Inteligentny No Frost 186cm Szuflada z kontrolą wilg | 2 845 zł |
Chłodziarko-zamrażarka ELECTROLUX LNC7ME32W3 | 2 845 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Electrolux LNC 7ME32 W3
Ceny na Electrolux LNC 7ME32 W3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux LNC 7ME32 W3 biały | od 2 799 zł | 11 oferty | ||
Electrolux LNC 7ME32 X3 stal nierdzewna | od 2 849 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →