Kuchenka Electrolux LKI 564201 X stal nierdzewna (943 005 306)
Zdjęcia 7 |
Electrolux LKI 564201 X stal nierdzewna czarny stal nierdzewna |
|
Zaawansowana, łatwa w obsłudze i wielofunkcyjna kuchenka elektryczna klasy domowej z płytą indukcyjną i piekarnikiem elektrycznym o dużej pojemności. Jest wprowadzany na rynek jako część rodziny kuchenek SteamBake firmy Electrolux, które wyróżnia przede wszystkim możliwość gotowania na parze. Jest pozycjonowany jako produkt z najwyższej kategorii cenowej, skierowany do użytkowników preferujących markowe sprzęty AGD o zaawansowanej funkcjonalności.
Powierzchnia do gotowania wykonana jest z bardzo wytrzymałej ceramiki szklanej, która jest niezwykle łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu. Dzięki zastosowaniu indukcyjnych elementów grzejnych nagrzewanie następuje szybko, a szybkość zagotowania wody na takiej płycie niewiele różni się od osiąganej na kuchenkach gazowych. Producent udostępnia cztery strefy grzewcze o mocy od 1,4 kW do 2,3 kW.
Kuchenka Electrolux LKI 564201 X wyposażona jest w piekarnik o pojemności 58 litrów. Producent udostępnia 8 różnych trybów gotowania, w tym korzystanie z systemu konwekcyjnego, grilla elektrycznego i systemu gotowania na parze. Jednocześnie użycie pary podczas pieczenia znacznie poprawia efekt końcowy. Panel sterowania posiada mały wyświetlacz zapewniający maksymalną widoczność procesu sterowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux LKI 564201 X stal nierdzewna
Kuchnia ELECTROLUX LKI564201X | 2 699 zł |
Electrolux LKI564201X Piekarnik parowy Termoobieg | 2 699 zł |
Kuchnia ELECTROLUX LKI564201X | 2 699 zł |
Electrolux LKI564201X Piekarnik parowy Termoobieg | 2 699 zł |
Modyfikacje Electrolux LKI 564201 X
Ceny na Electrolux LKI 564201 X |
---|---|---|---|---|
Electrolux LKI 564201 K czarny | od 3 139 zł | 7 oferty | ||
Electrolux LKI 564201 X stal nierdzewna | od 2 699 zł | 5 oferty |