Czajnik elektryczny Eldom Litea 1600 W 1.2 l stal nierdzewna (C410)
Zdjęcia 3 |
Eldom Litea |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom Litea 1600 W 1.2 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektryczny szklany czajnik elektryczny z obrotową podstawą ELDOM C410 160 | 84 zł |
Czajnik Eldom C410 Litea Srebrny | 95 zł |
Czajnik bezprzewodowy Eldom C410 1,2 L szklany | 100 zł |
Eldom C410 Litea 1.2l 1500w Kettle Posrebrzany | 103 zł |
Czajnik elektryczny ELDOM Litea C410 1600 W, 1,2 l, bezbarwny | 81 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →