Електрочайник Eldom Litea 1600 Вт 1.2 л нержавіюча сталь (C410)
Фото 3 |
Eldom Litea |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom Litea 1600 Вт 1.2 л нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elektryczny szklany czajnik elektryczny z obrotową podstawą ELDOM C410 160 | 84 zł |
Czajnik Eldom C410 Litea Srebrny | 95 zł |
Czajnik bezprzewodowy Eldom C410 1,2 L szklany | 100 zł |
Eldom C410 Litea 1.2l 1500w Kettle Posrebrzany | 104 zł |
Czajnik elektryczny ELDOM Litea C410 1600 W, 1,2 l, bezbarwny | 81 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →