Czajnik elektryczny Eldom Kratta Strix 2000 W 1.8 l
Zdjęcia 12 |
Eldom Kratta Strix 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom Kratta Strix 2000 W 1.8 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELDOM C240SB | 109 zł |
Czajnik Eldom C240SB Biały | 124 zł |
Czajnik bezprzewodowy Eldom C240 2000W biały 1,8L | 90 zł |
Czajnik elektryczny ELDOM C240 S.C. 2000 W, 1,8 l, czarny | 79 zł |
Czajnik ELDOM C240 SB poj.1,8 litra 2000W BIAŁY | 92 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →