Czajnik elektryczny Eldom Elli 2200 W 1.7 l
Zdjęcia 12 |
Eldom Elli 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom Elli 2200 W 1.7 l
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
eldom C280B czajnik elektryczny pojemność 17 l w stylu retro o mocy 2200 W | 158 zł |
Eldom C280B Elli biały AGDM-CZAJ-ELD-023 | 94 zł |
Czajnik ELDOM C280C Elli Czarny | 102 zł |
ELDOM CZAJNIK ELLI,POJ.1,7 L,MOC 2200 W,BIAŁY,STR | 124 zł |
Czajnik ELDOM C280C Elli Czarny | 102 zł |
pokaż 18 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Eldom Elli:
- Schowek na kabel sieciowy w podstawie.
- Podstawa obrotowa 360°
PolecamyPorównaj w tabeli →