Czajnik elektryczny Eldom Bubbles 2000 W 1.7 l
Zdjęcia 10 |
Eldom Bubbles |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom Bubbles 2000 W 1.7 l
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eldom Bubbles C245 czajnik bezprzewodowy 17 l 2000W NOR C245SC | 180 zł |
Czajnik ELDOM Bubbles C245C Czarny | 110 zł |
Czajnik Elektryczny Eldom C245 Bezprzewodowy Biały | 110 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →