Aparat fotograficzny EasyPix AquaPix W3048
Wideo 1Zdjęcia 7 |
EasyPix AquaPix W3048
Matryca:1/2.3", 13 MPix
Wyświetlacz:3 ''
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AquaPix W3048
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EasyPix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EasyPix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EasyPix AquaPix W3048
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easypix W3048 Edge wodoszczelny aparat 48 MP podwójny wyświetlacz 10076 | 441 zł |
AQUAPIX Aparat AQUAPIX W3048 -I Edge Żółty Żółto-czarny | 467 zł |
Easypix Aquapix W3048 Edge Violet | 482 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 Niebieski | 467 zł |
Kompakt EasyPix AquaPix W3048 Niebieski AF-ESPX-0004 | 549 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości aparatu fotograficznego EasyPix AquaPix W3048:
- Zdolny do filmowania pod wodą na głębokości 3 metrów
PolecamyPorównaj w tabeli →