Фотоапарат EasyPix AquaPix W3048
Відео 1Фото 7 |
EasyPix AquaPix W3048
Матриця:1/2.3", 13 МПікс
Екран:3 ''
Всі характеристики
Характеристики AquaPix W3048
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EasyPix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EasyPix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EasyPix AquaPix W3048
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easypix W3048 Edge wodoszczelny aparat 48 MP podwójny wyświetlacz 10076 | 441 zł |
AQUAPIX Aparat AQUAPIX W3048 Lodowy niebieski Czarno-niebieski | 467 zł |
Easypix Aquapix W3048 Edge | 463 zł |
Aparat EASYPIX AquaPix W3048 Niebieski | 467 zł |
Kompakt EasyPix AquaPix W3048 Niebieski AF-ESPX-0004 | 549 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фотоапарата EasyPix AquaPix W3048:
- Можливість зйомки під водою на глибині до 3 метрів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →