Aparat fotograficzny EasyPix Aquapix W3027
Zdjęcia 10 |
EasyPix Aquapix W3027
Matryca:1/2.3", 5 MPix
Wyświetlacz:2.7 ''
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Aquapix W3027
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EasyPix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EasyPix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EasyPix Aquapix W3027
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AQUAPIX Aparat AQUAPIX W3027 Wave Granatowy Czarno-niebieski | 347 zł |
Easypix Aquapix W3027 Wave Marine Blue | 346 zł |
Aparat EASYPIX Aquapix W3027-M Wave Niebieski | 347 zł |
Aparat EASYPIX Aquapix W3027-M Wave Niebieski AQUAPIX W3027-M WAVE MARINE | 347 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości aparatu fotograficznego EasyPix Aquapix W3027:
- Zdolny do filmowania pod wodą na głębokości 3 metrów
PolecamyPorównaj w tabeli →