Miska i kompakt WC Duravit ME by Starck 45290900A1
Zdjęcia 4 |
Duravit ME by Starck 45290900A1 |
|
Technologia bezkołnierzowa - brak obrzeża po wewnętrznej stronie miski
Może być sprzedawany bez siedziska i pokrowca
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Duravit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Duravit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Duravit ME by Starck 45290900A1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Duravit Miska WC wisząca Duravit Me by Starck Rimless z deską wolnoopadają | 2 879 zł |
Miska WC Duravit ME by Starck Rimless wisząca (45290900A1) | 1 592 zł |
Zestaw Deska Miska Wc Bezkołnierzowa Duravit Me By Strack | 1 736 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →