Smartfon Doogee S61 Pro 128 GB / 8 GB
Wideo 12Zdjęcia 16 |
Zamknij
Menu
Doogee S61 Pro 128 GB / 8 GB
128 GB / 6 GB128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6 ", 1440х720 (18:9), 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G35
Aparat:2 moduły, 48 MP
Akumulator:5180 mAh
Waga:266 g
Konfigurowalny przycisk boczny. Wytrzymuje zanurzenie na głębokość 1,5 m do 30 minut. Wytrzymuje upadki z wysokości do 1,5m.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Doogee S61 Pro 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DOOGEE Smartfon DOOGEE S61 Pro 8/128GB MahoniowyDoogee S61 Pro to wytrzymały smartfon, który przetrwa nawet najtrudniejsze warunki: wodoodporność do głębokości 1,5 m, upadki... więcej, zamoczenie i brud.Korzyści: Odporny na upadki z wysokości 1.5 m oraz zanurzenie w wodzie na głębokości 1.5 m przez 30 minut (standard pyłoszczelności MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon DOOGEE S61 Pro 8/128GB 6.0" TransparentNajnowsze wydanie serii Doogee S61 Pro koncentruje się na wyglądie, który będzie miał lekki korpus i wstrzyknij wysokie end I... więcejP68 IP69K Wodoodporna, odporna na wstrząsy technologii. Pozwól ci naprawdę mieć swój własny styl. Electro.plZłóż skargę | 1 200 zł |
Smartfon DOOGEE S61 Pro 8/128GB 6.0" TransparentNajnowsze wydanie serii Doogee S61 Pro koncentruje się na wyglądie, który będzie miał lekki korpus i wstrzyknij wysokie end I... więcejP68 IP69K Wodoodporna, odporna na wstrząsy technologii. Pozwól ci naprawdę mieć swój własny styl.... Avans.plZłóż skargę | 1 200 zł |
DOOGEE Smartfon DOOGEE S61 Pro 8/128GB Transparentny CzarnyDoogee S61 Pro to wytrzymały smartfon, który przetrwa nawet najtrudniejsze warunki: wodoodporność do głębokości 1,5 m, upadki... więcej, zamoczenie i brud.Korzyści: Odporny na upadki z wysokości 1.5 m oraz zanurzenie w wodzie na głębokości 1.5 m przez 30 minut (standard pyłoszczelności MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 027 zł |
Smartfon DOOGEE S61 Pro 8/128GB 6.0" BrązowyNajnowsze wydanie serii Doogee S61 Pro koncentruje się na wyglądie, który będzie miał lekki korpus i wstrzyknij wysokie end I... więcejP68 IP69K Wodoodporna, odporna na wstrząsy technologii. Pozwól ci naprawdę mieć swój własny styl. Electro.plZłóż skargę | 1 200 zł |
Smartfon DOOGEE S61 Pro 8/128GB 6.0" BrązowyNajnowsze wydanie serii Doogee S61 Pro koncentruje się na wyglądie, który będzie miał lekki korpus i wstrzyknij wysokie end I... więcejP68 IP69K Wodoodporna, odporna na wstrząsy technologii. Pozwól ci naprawdę mieć swój własny styl.... Avans.plZłóż skargę | 1 200 zł |
Seria Doogee Titans, S (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 191 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 22000 mAh, 400 g
od 1 499 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10800 mAh
od 1 099 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10800 mAh, 390 g
od 645 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh, 262 g
od 1 670 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh, 320 g
od 695 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh, 262 g
od 1 514 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 12000 mAh, 400 g
od 965 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh
od 1 452 zł
dla wojskowych, 6.22 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6350 mAh, 560 g
od 843 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh, 320 g
od 781 zł
dla wojskowych, 6 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 226 g
od 750 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh
od 1 061 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 12000 mAh, 400 g
od 1 650 zł
dla wojskowych, 6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 8500 mAh
od 2 300 zł
dla wojskowych, 6.18 ", 403 ppi, 60 Hz, Android 8.1, 128 GB, RAM 6 GB, MediaTek MT6771 Helio P60, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, 5050 mAh, 300 g
od 850 zł
dla wojskowych, 5.71 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10050 mAh, 340 g
od 550 zł
kompaktowy, 5 ", 294 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6737V/WA, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 4350 mAh, 189 g
od 490 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4650 mAh, 238 g
od 1 100 zł
dla wojskowych, 5.71 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 10050 mAh, 340 g
od 1 140 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P60, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8500 mAh, 323 g
Wideo recenzje
Doogee S61 Pro, test, upadek, crash, recenzja
3 września 2023808 przegląd
مميزات و عيوب هاتف Doogee S61 Pro !! و هل يستحق الشراء ام لا ؟
12 września 20225 806 przegląd
Doogee S61 Pro 'Rugged' Review
5 listopada 202211 487 przegląd
Nueva Bestia - Doogee S61 Pro Unbox y Smart glasses
21 sierpnia 20221 792 przegląd
Can I destroy the new Phone Doogee S61 Pro ???⚽️ TEST
24 października 20223 167 przegląd
Doogee S61 Pro Unboxing and Hardware first look! SEE THROUGH DESIGN!
17 października 20221 702 przegląd
DOOGEE S61 Pro Rugged Budget Smartphone with Cool Goodies
26 lipca 20221 825 przegląd
Doogee S61 PRO Unboxing ASMR - Rugged Phone with NIGHT VISION the iPhone 14 PRO MAX can´t do this
20 października 20225 012 przegląd
DOOGEE S61 Pro | The Best Rugged Phone | 2022
7 lipca 2022291 przegląd
Doogee S61 Pro - teléfono todo terreno 2022
22 sierpnia 20226 118 przegląd
DOOGEE S61 Pro Review - The King of Rugged Phones?
12 sierpnia 20228 132 przegląd
Ulefone Armor 15 vs Doogee S61 Pro - Which is Best? Best Budget Rugged Smartphones Of 2022
4 sierpnia 20221 868 przegląd
Modyfikacje Doogee S61 Pro
Ceny na Doogee S61 Pro |
---|---|---|---|---|
Doogee S61 Pro 128 GB / 6 GB | od 966 zł | 4 oferty | ||
Doogee S61 Pro 128 GB / 8 GB | od 1 027 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 966 zł
dla wojskowych, 6 ", 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 266 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g