Karm dla psów Dolina Noteci Superfood Kangaroo/Beef 300 g 1 szt.
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Superfood Kangaroo/Beef 300 g |
|
Karma to w 80% mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (40% kangur, 40% wołowina). W składzie znajdują się również świeże owoce oraz naturalne dodatki - małże nowozelandzkie i wodorosty.
Bez sztucznych aromatów, barwników i wzmacniaczy smaku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dolina Noteci Superfood Kangaroo/Beef 300 g 1 szt.
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood Kangur i wołowina 300 gKarma dla psów mokra o wyjątkowej wartości odżywczej i właściwościach dieto profilaktycznyc Electro.plZłóż skargę | 6 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Superfood Kangur i wołowina 300 gKarma dla psów mokra o wyjątkowej wartości odżywczej i właściwościach dieto profilaktycznyc Avans.plZłóż skargę | 6 zł |
DOLINA NOTECI DOLINA NOTECI Superfood Kangur i Wołowina - mokra karma dlaBEZ CUKRU: TakBez konserwantów: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plZłóż skargę | 8 zł |
DOLINA NOTECI Superfood KANGUR i WOŁOWINA 300g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK | 6 zł |
Dolina Noteci Dolina Noteci Superfood kangur i wołowina karma mokra dla psReceptura oparta na nieprzetworzonych surowcach Bez konserwantów Bez sztucznych aromatów Bee.plZłóż skargę | 10 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Dolina Noteci Superfood
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: sarna, wołowina, kurczak, rosół, minerały, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 84 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: pstrąg, tuńczyk, wołowina, bulion, kurczak, minerały, mule, spirulina, super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, bulion, dorado, minerały, mule, spirulina, super premium
od 81 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, kurczak, bulion, homar, krewetki, minerały, spirulina, małże, super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: pstrąg, tuńczyk, wołowina, bulion, kurczak, minerały, mule, spirulina, super premium
od 81 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, bulion, dorado, minerały, mule, spirulina, super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, kurczak, bulion, homar, krewetki, minerały, spirulina, małże, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: sarna, wołowina, kurczak, rosół, minerały, super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, wołowina, kurczak, rosół, minerały, mule, spirulina, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, wołowina, kurczak, rosół, minerały, mule, spirulina, super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, gęś, rosół, jagody, awokado, minerały, marchew, gruszka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium