Dron DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo (CP.MA.00000664.01)
Wideo 11Zdjęcia 7 |
Najwyższy model 3. generacji pełnowymiarowych składanych quadkopterów DJI Mavic Cine. Jest zasłużenie uważany za jeden z najlepszych dronów DJI do nagrywania filmów o kinowej jakości. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do użytku profesjonalnego w procesach tworzenia cyfrowych treści wideo. Quadkopter DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo wyposażony jest w dwie kamery.
Głównym z nich jest wysokiej jakości aparat Hasselblad L2D-20 z dużą, najwyższej klasy matrycą CMOS 4/3" i jasnym obiektywem f/2.8 - f/11. Zapis wideo obsługiwany jest w formacie 5.1K z prędkością do 50 kl./s i UltraHD/4K do 120 kl./s Zaawansowane oprogramowanie sprzętowe umożliwia kodowanie przy użyciu technologii Apple ProRes 422 HQ (do 3772 Mb/s), co przenosi przetwarzanie obrazu na zupełnie nowy poziom.Wysoki zakres dynamiki zapewnia najbardziej naturalne przejścia między światłami i cieniami, zachowując bogate informacje wizualne o większej przejrzystości.Zawiera wysokiej jakości pilota dalekiego zasięgu, trzy akumulatory lotnicze, stację ładującą akumulatory na 3 akumulatory, wygodną torbę na ramię, zestaw filtrów fotograficznych i zestaw cichobieżnych śmigieł.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Kup DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo
Wszystkie ceny 8 →DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo KMW-DR-DJI-142 | 21 999 zł |
Dron DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo z kamerą 4/3 CMOS Hasselblad Camer | 22 000 zł |
DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo | 21 999 zł |
DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo - Dostawa GRATIS! | 21 999 zł |
Dron DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo z kamerą 4/3 CMOS Hasselblad Camer | 22 000 zł |
- System transmisji DJI O3+ (5,5 Mbps dla DJI RC-N1 i DJI RC, 15 Mbps dla RC Pro), Wi-Fi 6 (80 Mbps).
Średni teleobiektyw:
48 MP, 1/1.3", f/2.8, kąt widzenia 35°, ogniskowa 70 mm, rozdzielczość zdjęcia 8064×6048 px
4K (2160p) przy 60 kl./s, Full HD (1080p) przy 60 kl./s
Główny teleobiektyw:
12 MP, 1/2", f/3.4, kąt widzenia 15°, ogniskowa 166 mm, rozdzielczość zdjęcia 4000×3000 px
4K (2160p) przy 60 kl./s, Full HD (1080p) przy 60 kl./s
Zoom aparatu :
Główny aparat Hasselblada: 1-3x
Średni teleobiektyw: 3-7x
Główny teleobiektyw: 7-28
Wyposażenie :
podstawowy – dron, pilot DJI RC, akumulator, 3 pary cichobieżnych śmigieł, ładowarka samochodowa 65 W
Fly More Combo (DJI RC) – dron, pilot DJI RC, 3 akumulatory, 6 par cichobieżnych śmigieł, kostka ładująca i kabel USB Type-C 100W, hub ładujący na 3 akumulatory, torba na ramię, zestaw filtrów kolorowych ND8 /16/32/64
Fly More Combo (DJI RC Pro) – dron, pilot DJI RC Pro, 3 baterie, 6 par cichych śmigieł, kostka ładująca i kabel USB Type-C 100W, hub ładujący na 3 akumulatory, torba na ramię, zestaw ND8 /filtry kolorowe 16/32/64
Cine Premium Combo (DJI RC Pro) – dron (wersja Cine), 3 akumulatory, 6 par cichobieżnych śmigieł, kostka ładująca i kabel USB Type-C 100W, hub ładujący na 3 akumulatory, torba na ramię, zestaw ND8/kolor filtruje kabel danych 16/32/64, 10 Gb/s
Modyfikacje DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo
Ceny na DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo |
---|---|---|---|---|
DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo | od 21 919 zł | 9 oferty | ||
DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC) | od 12 400 zł | 29 oferty | ||
DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC Pro) | od 13 688 zł | 32 oferty | ||
DJI Mavic 3 Pro | od 8 749 zł | 34 oferty |