Окуляри віртуальної реальності BOBOVR Z6
Відео 4Фото 6 |
BOBOVR Z6 |
|
Навушники підключаються через Bluetooth.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOBOVR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOBOVR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOBOVR Z6
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okulary gogle Vr 3D Bobovr Z6 +słuchawki +pilot Bt | 239 zł |
Okulary VR do wirtualnej rzeczywistości gogle 3D BOBOVR Z6 | 200 zł |
Okulary VR BOBOVR Z6 Czarne | 255 zł |
Okulary VR BOBOVR Z6 Białe | 255 zł |
Okulary VR BOBOVR Z6 Czarne | 266 zł |
Okulary VR BOBOVR Z6 Białe | 266 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →