Квадрокоптер (дрон) DJI Mavic 3 Cine Premium Combo
Відео 37Фото 10 |
Оновлена версія (3 покоління) повнорозмірного складаного квадрокоптера DJI Mavic Cine. Заслужено вважається одним із найкращих дронів DJI для зйомки відео кінематографічного рівня якості. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований використання у процесах створення контенту для видеопродакшена професійного рівня. Квадрокоптер DJI Mavic 3 Cine Premium Combo оснащений високоякісною камерою Hasselblad L2D-20 з великим топовим CMOS-сенсором 4/3" та світлосильним об'єктивом f/2.8 – f/11.
Підтримується запис відео у форматі 5.1K до 50 кадр/сек та UltraHD/ 4K до 120 кадр/сек Можливість кодування з використанням технології Apple ProRes 422 HQ (до 3772 Мбіт/с) виводить обробку зображення на принципово новий рівень, більш високий динамічний діапазон гарантує максимально природні переходи між світлими ділянками та тінями, зберігаючи багату візуальну інформацію. більшою глибиною Підтримується 10-бітний колірний профіль D-Log, що дає більш природні градації кольорів зі збереженням великої кількості деталей для гнучкості при постобробці. Комплектується топовим пультом RC Pro, трьома польотними акумуляторами, набором гвинтів, що мало шумять, зарядним пристроєм Battery Charging Hub на 3 батареї, зручною сумкою на плече і набором фільтрів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Купити DJI Mavic 3 Cine Premium Combo
Усі ціни 9 →DJI Mavic 3 Cine Premium Combo z kamerą 4/3 CMOS Hasselblad Camera wideo 5 | 20 999 zł |
DJI Dron DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Grafitowo-czarny | 24 899 zł |
DJI Mavic 3 Cine Premium Combo - Dostawa GRATIS! | 22 409 zł |
DJI Mavic 3 Cine Premium Combo PAMIĘĆ 1TB - JAKOŚĆ 5.1K - / WYSYŁKA GRATIS | 24 899 zł |
Dron DJI Mavic 3 Cine Combo Szary | 21 528 zł |