System audio Denver TSP-306
Zdjęcia 9 |
Denver TSP-306
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:20 W
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:520x340x350 mm
Waga:10.45 kg
Efekty świetlne.
Wszystkie dane techniczne
Kup Denver TSP-306
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denver TSP-306 Public Address PA speaker | 552 zł |
Głośnik Denver TSP-306 czarny (S0428798) | 568 zł |
Denver Trolley Tsp-306 Bluetooth Speaker Czarny | 439 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →