System audio Denver TSP-120
Zdjęcia 7 |
Denver TSP-120
Rodzaj:Power audio
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:100 W
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:430x265x210 mm
Waga:3.5 kg
Wbudowane kółka i uchwyt do przenoszenia.
Wszystkie dane techniczne
Kup Denver TSP-120
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denver Trolley głośnik Bluetooth 203 cm 8 cali 111151110120 czarny jeden r | 332 zł |
GŁOŚNIK PRZENOŚNY WÓZKOWY BLUETOOTH DENVER 10W | 213 zł |
Denver Denver TSP-120 Black DTSP120 | 268 zł |
Głośnik Bluetooth Denver Electronics TSP-120 8W Czarny | 279 zł |
Denver Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth TSP-120 | 279 zł |
Denver Trolley Tsp-120 Bluetooth Speaker Czarny | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →