System audio Denver BTV-230
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Denver BTV-230
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:10 W
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:340x150x140 mm
Waga:1.8 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Denver BTV-230
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denver Głośnik Bluetooth BTV-230 111151030160 | 243 zł |
DENVER BTV-230 - party speaker - for portable use - wireless | 190 zł |
Denver Btv-230 Bluetooth Speaker Czarny | 143 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →