Głośnik przenośny Media-Tech Partybox UNI BT (MT3174)
Zdjęcia 4 |
Media-Tech Partybox UNI BT |
|
Potężny jednokierunkowy zestaw głośnikowy z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, tunerem FM, wbudowanym czytnikiem kart do odtwarzania plików audio z kart pamięci, wyświetlaczem LED, funkcją karaoke oraz efektownym podświetleniem LED. Różni się znacznymi gabarytami (wysokość 40 przy średnicy 15 cm), efektownym designem praktycznego cylindrycznego korpusu, dobrą autonomią i umiarkowaną wagą (1400 g).
Jest pozycjonowany jako produkt podstawowej kategorii cenowej 2022 roku, przeznaczony dla jak najszerszego grona użytkowników preferujących niedrogie i bogate w funkcje gadżety. System głośników Media-Tech Partybox UNI BT wyposażony jest w dwa czterocalowe aktywne przetworniki dynamiczne o mocy 2x15 W RMS oraz dwa pasywne rezonatory wzmacniające basy. Według producenta potrafi w pełni wydobyć dźwięk w zakresie od 150 do 20 000 Hz, co w zupełności wystarcza do odtworzenia utworów z najpopularniejszych gatunków muzycznych. Bezprzewodowe połączenie z cyfrowym źródłem sygnału realizowane jest za pomocą energooszczędnego interfejsu Bluetooth 5.0, który jest kompatybilny ze wszystkimi aktualnymi modelami smartfonów/tabletów/laptopów i zapewnia stabilne połączenia na odległość do 10 m. Pojemność zintegrowanego bateria litowo-jonowa wystarcza na 6 godzin dźwięku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Media-Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Media-Tech.
Kup Media-Tech Partybox UNI BT
Wszystkie ceny 10 →Party Box Uni BT MT3174 głośnik Bluetooth Karaoke Radio FM Black 590645313 | 127 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy PartyBox UNI z mikrofonem funkcją karaoke | 139 zł |
Power audio MEDIA-TECH PartyBox MT3174 | 132 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy PartyBox UNI z mikrofonem funkcją karaoke | 146 zł |
Power audio MEDIA-TECH PartyBox MT3174 | 132 zł |