Портативна колонка Rebeltec SoundBox 460
Відео 1Фото 7 |
Rebeltec SoundBox 460 |
|
Стильна та багатофункціональна мобільна бездротова акустична система високої потужності з bluetooth-підключенням, ємним вбудованим акумулятором, microSD/SD-картридером, FM-тюнером, LED-дисплеєм та зручною ручкою для перенесення. Корпус пристрою виконаний з удароміцного та стійкого до утворення подряпин ABS-пластику, а його зовнішній дизайн стилізований під футуристичний бумбокс з ефектним світлодіодним RGB-підсвічуванням.
Є роз'єм 3-pin Jack 6,3mm для підключення зовнішнього мікрофона, який потрібний для караоке режиму. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року. Відрізняється значною номінальною потужністю, що досягає 40 Вт. Яскраве і насичене звучання акустичної системи Rebeltec SoundBox 460 забезпечують два широкосмугові динаміки (2х102 мм), два високочастотні випромінювачі (2х37 мм) та цифровий підсилювач.
Така платформа забезпечує значну гучність і здатна озвучувати закриті приміщення площею до 40 м ². Якісне опрацювання басу порадує любителів хіп-хопу, клубної та електронної танцювальної музики, а яскраві середні частоти – шанувальників попа. Ця колонка здатна створити необхідну атмосферу на пікніку, під час прогулянки чи на дружній вечірці. За бездротове підключення колонки до джерела відповідає інтерфейс Bluetooth 4.2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rebeltec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rebeltec.
Купити Rebeltec SoundBox 460
Усі ціни 13 →rebeltec SoundBox 460 przenośny odtwarzacz Bluetooth 40 W RMS 590253960090 | 416 zł |
Głośnik przenośny Rebeltec SoundBox 460 Portable Bluetooth player 40W RMS | 306 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 460 UGRECB00036 | 312 zł |
Głośnik mobilny REBELTEC SoundBox 460 Czarny | 300 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 460 47972 | 327 zł |