Аудіосистема Tracer Splash XXL
Відео 4Фото 10 |
Бездротова мобільна багатофункціональна бездротова акустична система підвищеної потужності з bluetooth-підключенням, стильним водонепроникним циліндричним корпусом, функцією радіоприймача FM-діапазону, USB-портом для програвання файлів з портативних USB-накопичувачів, що підключаються, і вбудованим мікрофоном для реалізації функції гучністю. Така мобільна колонка підійде для створення музичної атмосфери для вечірки, пікніка та іншого домашнього, офісного чи виїзного заходу.
Завдяки використанню бездротового інтерфейсу Bluetooth 5.0, акустична система Tracer Splash XXL здатна виводити звук зі смартфонів, планшетів чи ноутбуків, чиї власні можливості звуковідтворення вона перевершує за всіма параметрами. Надійний захист від води (IPX6) дозволяє використовувати її на відкритих майданчиках (в т.ч. біля водойм) та у складних погодних умовах. Має зручне кнопкове керування та відтворює файли форматів WAV, WMA, MP3 з USB-накопичувачів.
Якісне та гучне звучання забезпечує енергоефективний цифровий підсилювач, пара активних широкосмугових акустичних випромінювачів (2х15 Вт) та два бічні пасивні резонатори, необхідні для акцентованого звучання басових звуків. Легко підключається "по повітрю" до гаджетів, що працюють під керуванням Android, iOS або Windows. Комплектується ременем на плече для комфортного транспортування. Енергії акумулятора вистачає на 10 годин автономного звучання.
Купити Tracer Splash XXL
Усі ціни 12 →Tracer Splash XXL Stereo Portable Speaker Black 30 W 5907512866221 | 191 zł |
Głośniki przenośne Tracer Splash XXL TWS bluetooth czarny GL-M-TRA-045 | 209 zł |
Głośnik mobilny TRACER Splash XXL TWS Czarny | 197 zł |
Głośnik mobilny TRACER Splash XXL TWS Czarny TRAGLO46789 | 191 zł |