System audio Tracer Splash XXL
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Bezprzewodowy, mobilny, wielofunkcyjny system głośników bezprzewodowych dużej mocy z połączeniem Bluetooth, stylową, wodoodporną, cylindryczną obudową, funkcją radia FM, portem USB do odtwarzania plików z podłączonych przenośnych dysków USB, wbudowanym mikrofonem do obsługi zestawu głośnomówiącego i podświetleniem LED. Ten przenośny głośnik nadaje się do tworzenia muzycznej atmosfery na imprezie, pikniku i innej imprezie w domu, biurze lub na świeżym powietrzu.
Dzięki bezprzewodowemu interfejsowi Bluetooth 5.0 system głośników Tracer Splash XXL jest w stanie odtwarzać dźwięk ze smartfonów, tabletów lub laptopów, których własne możliwości odtwarzania dźwięku przewyższają pod każdym względem. Niezawodna ochrona przed wodą (IPX6) pozwala na użytkowanie go na terenach otwartych (w tym w pobliżu zbiorników wodnych) oraz w trudnych warunkach atmosferycznych.
Posiada wygodne przyciski sterujące i odtwarza pliki WAV, WMA, MP3 z napędów USB. Wysoką jakość i donośny dźwięk zapewnia energooszczędny wzmacniacz cyfrowy, para aktywnych szerokopasmowych promienników akustycznych (2x15 W) oraz dwa boczne rezonatory pasywne niezbędne do uwypuklenia dźwięków basowych. Łatwo łączy się bezprzewodowo z gadżetami z systemem Android, iOS lub Windows. W zestawie pasek na ramię zapewniający wygodny transport. Energia baterii wystarcza na 10 godzin autonomicznego dźwięku.
Kup Tracer Splash XXL
Wszystkie ceny 9 →Tracer Splash XXL Stereo Portable Speaker Black 30 W 5907512866221 | 191 zł |
Głośniki przenośne Tracer Splash XXL TWS bluetooth czarny GL-M-TRA-045 | 209 zł |
Tracer Przenośny głośnik bluetooth Splash XXL TWS czarny | 229 zł |
Tracer Splash XXL 30W Radio FM Czarny | 180 zł |
Głośniki TRACER Splash XXL TWS BLUETOOTH BLACK | 209 zł |