Аудіосистема Xiaomi Smart Speaker IR Control (L05G)
Фото 14 |
Xiaomi Smart Speaker IR Control
Тип:розумна колонка
Кількість каналів:1.0
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:140x95x95 мм
Вага:0.63 кг
Можливість управління пристроями: вентилятори: CHANGHONG CFS-LD402RF; медіа FS40-13gr; проєктори: Epson EMP-1710, HITACHI HCP-810X; Кондиціонер: MIJIA KFR-50GW/N1A1; телевізори: Mi LED TV 4S 65", Mi TV P1 50"; Світлодіод: Panasonic HHXZ4034
Колонка має інфра-червоний контролер, що дозволяє здійснювати голосове управління різними пристроями в системі розумного будинку.
Всі характеристики
Купити Xiaomi Smart Speaker IR Control
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Inteligentne sterowanie głośnikiem IR 34810 | 173 zł |
Głośnik przenośny Xiaomi Lite IR Control L05G | 157 zł |
Głośnik Xiaomi Smart Speaker (IR Control) | 176 zł |
Xiaomi Smart Speaker IR Control - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybuc | 199 zł |
Głośnik przenośny Xiaomi Lite IR Control L05G | 147 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →