System audio Xiaomi Smart Speaker IR Control (L05G)
Zdjęcia 14 |
Xiaomi Smart Speaker IR Control
Rodzaj:inteligentny głośnik
Liczba kanałów:1.0
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:140x95x95 mm
Waga:0.63 kg
Możliwość sterowania urządzeniem: Wentylatory: CHANGHONG CFS-LD402RF; Media FS40-13GR; Projektory: Epson EMP-1710, HITACHI HCP-810X; Klimatyzator: MIJIA KFR-50GW/N1A1; Telewizory: Mi LED TV 4S 65'', Mi TV P1 50''; Dioda: Panasonic HHXZ4034
Kolumna posiada kontroler na podczerwień, który umożliwia sterowanie głosowe różnymi urządzeniami w systemie inteligentnego domu.
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Smart Speaker IR Control
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Inteligentne sterowanie głośnikiem IR 34810 | 174 zł |
Głośnik przenośny Xiaomi Lite IR Control L05G | 147 zł |
Głośnik Xiaomi Smart Speaker (IR Control) | 176 zł |
Xiaomi Smart Speaker IR Control - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybuc | 199 zł |
Głośnik przenośny Xiaomi Lite IR Control L05G | 157 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →