System audio Xiaomi Mi Smart Speaker
Wideo 21Zdjęcia 11 |
Xiaomi Mi Smart Speaker
Rodzaj:inteligentny głośnik
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:12 W
Interfejsy:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wymiary:131x104x151 mm
Waga:0.86 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Mi Smart Speaker
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Mi Smart SpeakerDoskona?y d?wi?k dla domu Teraz mo?esz cieszy? si? doskona?ym d?wi?kiem w ca?ym domu! Mi Smart Speaker ma elegancki i stylowy design, który pozwala mu pasowa? wsz?dzie. Umie?? go na stoliku nocnym w sypialni, na pó?ce w kuchni lub w salonie. Inteligentny g?o?nik 12W obs?uguje równie? DTS Customized Sound, zapewniaj?c czysty i szczegó?owy d?wi?k, kt... więcejóry wype?nia ka?de pomieszczenie. Kontroluj d?wi?k g?osem Mi Smart Speakers wspó?pracuj? z Google Assistant i Chromecastem, umo?liwiaj?c kontrolowanie muzyki bez u?ycia r?k przy po??czeniu z Wi-Fi oraz wiele innych funkcji. Pozwól Google Assistant przeczyta? Ci wiadomo?ci, poprosi? o porady dotycz?ce przepisów na kolacj? i powiedzie? Ci jak? piosenk? chcesz odtworzy? w swoim salonie. Inteligentne funkcje i ?atwo?? u?ytkowania Mi Smart Speaker upraszcza codzienne ?ycie dzi?ki kilku inteligentnym funkcjom. G?o?nik jest ?atwy do kontrolowania za pomoc? p?ynnych kontroli dotykowych. Mo?esz równie? kontrolowa? wiele urz?dze? Mi z g?o?nika. Kontroluj swój telewizor oraz dekoder TV box , uruchamiaj robotyczny odkurzacz lub steruj lampami i oczyszczaczami powietrza. Ciesz si? swoj? muzyk? Dzi?ki Mi Smart Speaker mo?esz cieszy? si? ulubion? muzyk? kiedy tylko chcesz - czy chcesz stworzy? idealny nastrój dla przytulnego wieczoru w domu, czy te? zagra? najlepsz? playlist? na imprez? w domu. Twoje ulubione us?ugi s? zaledwie kilka sekund od Ciebie - Spotify, Youtube Music, Pandora, Deezer i Google Play Music. Pod??cz wiele urz?dze? i uzyskaj swój w?asny system d?wi?ku Mi Smart Speaker u?atwia dostosowanie w?asnego systemu d?wi?ku. Pod??cz dwa g?o?niki w tym samym pomieszczeniu dla stereo sound oraz bardziej szczegó?owego audio. Dodaj wi?cej g?o?ników dla do?wiadczenia d?wi?ku przestrzennego i jeste? ju? o krok bli?ej kina domowego. Proshop.plZłóż skargę | 235 zł |
Głośnik Xiaomi Mi Smart Speaker Biały | 259 zł |
Xiaomi Mi Smart Speaker, bílá | 259 zł |
Wideo recenzje
Xiaomi Mi Smart Speaker - inteligentny głośnik pod WiFi za 170 zł? / test, recenzja, review
19 kwietnia 20228 087 przegląd
Głośnik z Asystentem Google - XIAOMI Mi Smart Speaker
17 listopada 202027 534 przegląd
Google Home vs XIAOMI Mi Smart Speaker
16 grudnia 202020 578 przegląd
Mi Band 5, Mi Smart Speaker and More from Xiaomi! *GIVEAWAY*
25 października 20209 153 przegląd
Unboxing the Mi Smart Speaker...
1 października 20204 277 przegląd
UNBOXING XIAOMI SMART SPEAKER WITH TOUCH SCREEN/MOMMY HAZEL PO
20 stycznia 2021136 przegląd
Redmi K50 I Unboxing With Xiaomi Smart Speaker|Unboxing| Mayank stuff
4 sierpnia 2022534 przegląd
This is "SUPER" Value for Money! | Mi Smart Speaker!
2 października 202086 210 przegląd
Mi Smart Speaker Tips And Tricks In HINDI - Mi Smart Speaker REVIEW
11 października 202016 679 przegląd
Mi Smart Speaker Review ll in Telugu ll
3 października 2020133 158 przegląd
Mi Smart Speaker - Unboxing & Hands On [FUNNY]
1 października 2020111 253 przegląd
Unboxing Xiaomi Mi Smart Speaker|#shorts#ytshorts|Built In Google Assistant|Mi Smart Speaker Unbox
21 czerwca 2021670 przegląd
Can Mi Smart Speaker Make You Become a Smart Chef? #MiSteryBOX | @Martijn Wester
18 listopada 20209 493 przegląd
MI SMART SPEAKER UNBOXING AND REVIEW IN HINDI
7 października 2020277 661 przegląd
XIAOMI MI SMART SPEAKER UNBOXING & SOUND TEST! (OK GOOGLE) | Cathy's Unboxing
23 stycznia 202211 903 przegląd
#MiSteryBOX: Mi Smart Speaker | @xiaomify
28 listopada 202010 739 przegląd
Mi Smart Speaker - REVIEW - The Dot Killer
1 października 202022 593 przegląd
Mi Smart Speaker : Smart Home Speaker On A Budget
1 października 2020119 875 przegląd
COMPARISON - Amazon Alexa Echo Dot 4th Gen vs Mi Smart Speaker - Best Budget Smart Speaker
10 listopada 202058 683 przegląd
Xiaomi Mi Smart Speaker Review - BEST SMART SPEAKER @ Rs.3499!!
4 października 202014 408 przegląd
Xiaomi Mi Smart Speaker / Configuración & Review
7 marca 202122 373 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 358 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Chromecast, Asystent Google i Alisa, strumieniowe przesyłanie audio, sterowanie za pomocą smartfona, 20 W, 60 – 20000 Hz, dźwięk 360°
od 210 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, strumieniowe przesyłanie audio, sterowanie za pomocą smartfona, dźwięk 360°
od 487 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, AAC, Apple Siri, strumieniowe przesyłanie audio, sterowanie za pomocą smartfona, dźwięk 360°
od 199 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, strumieniowe przesyłanie audio, sterowanie za pomocą smartfona, dźwięk 360°
od 540 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi, Google Assistant, strumieniowe przesyłanie audio
od 799 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 5.0, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 300 W
od 1 099 zł
wieża, kanał 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, sterowanie za pomocą smartfona, 120 W, 60 – 20000 Hz
od 6 499 zł
na imprezę, kanał 2.2, USB, Bluetooth v 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax), karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 1100 W, 30 – 20000 Hz
od 1 502 zł
głośnik mobilny, kanał 2.1, Bluetooth v 5.2, Amazon Alexa, Multiroom, sterowanie za pomocą smartfona, 80 W, 45 – 20000 Hz