Music Center Panasonic SC-UX100 (SC-UX100EE-K)
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Kompaktowe i potężne centrum muzyki stereofonicznej od jednego z czołowych światowych producentów akustyki domowej, japońskiej firmy Panasonic. Posiada prosty i stylowy wygląd z miejscowym niebieskim podświetleniem jednostki głównej, harmonijnie wpasowując się w nowoczesne wnętrza. Pozycjonowany jako produkt klasy podstawowej z markowej serii Urban Audio. Przeznaczony do użytku domowego w pomieszczeniach o łącznej powierzchni do 74 mkw.
Różni się znaczną mocą wyjściową do 300 W (2 kanały po 150 W każdy). Dwudrożne zestawy głośnikowe są wyposażone w wysokiej jakości zestawy głośnikowe wysokotonowe (średnica 5 cm) oraz zestawy głośnikowe średniej/niskiej częstotliwości (13 cm), zapewniające doskonałą jakość dźwięku dla każdego utworu muzycznego w szerokiej gamie stylów. Popularne gatunki muzyczne, takie jak elektroniczna muzyka taneczna i hip-hop, są odtwarzane szczególnie żywo dzięki systemowi wzmocnienia basów D.Bass Beat.
System audio Panasonic SC-UX100 obsługuje bezprzewodową transmisję sygnałów audio z urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów, laptopów, odtwarzaczy) przez bluetooth. Wbudowany odtwarzacz CD, tuner FM, wejście liniowe dla źródeł analogowych oraz gniazdo USB 2.0 do podłączenia napędów zewnętrznych. Można nim sterować bezpośrednio za pomocą przycisków, za pomocą wygodnego kompletnego pilota lub smartfona z aplikacją Panasonic MAX Juke.
Kup Panasonic SC-UX100
Wszystkie ceny 21 →Panasonic Power Audio SC-UX100E-K Zestaw Stereo Czarny 300W | 662 zł |
Panasonic SC-UX100E-K czarny | 603 zł |
Wieża PANASONIC SC-UX100E-K | 799 zł |
Panasonic SC-UX100 zestaw Power Audio (300W, 13cm głośnik niskotonowy, Blu | 856 zł |
Wieża PANASONIC SC-UX100E-K | 799 zł |