Аудіосистема Panasonic SC-HC200
Відео 1Фото 8 |
Компактна і стильна аудіосистема з бездротовим підключенням bluetooth та управлінням зі смартфона. Позиціонується як модель середньої цінової категорії, призначена для акустичного оформлення приміщень невеликої або середньої площі. Орієнтована на широке коло потенційних користувачів, що віддають перевагу якісний звук і сучасні дизайнерські рішення. Оснащена цифровим FM-тюнером з пам'яттю на 30 станцій, що підтримує технологію RDS (Radio Data System), що дозволяє крім звукового сигналу приймати передається по радіоканалу додаткову текстову інформацію (назви транслюються композицій, анонси тощо).
Аудіосистема Panasonic SC-HC200 обладнана високоякісним цифровим підсилювачем Lincs D-Amp і двома широкосмуговими конусними динаміками потужністю 2х10 Вт, які, за твердженням виробника, здатні відтворювати широкий частотний діапазон. Завдяки технології D. Bass звучання має виражений басовий характер і чудово підходить для відтворення більшості популярних сучасних жанрів. Для отримання цифрового аудіосигналу від джерела (сучасного смартфона, ноутбука, планшета) підтримується бездротовий інтерфейс bluetooth 2.1+EDR. Здатна відтворювати mp3 файли з підключених USB-носіїв. Має функцію автоматичного відключення при тривалому бездіяльності, оснащена вбудованими годинами, може грати роль будильника.
Купити Panasonic SC-HC200
Усі ціни 10 →Panasonic Sc-Hc200 Mikrowieża Czarny 20 W SC-HC200EG-K | 479 zł |
PANASONIC Wieża PANASONIC SC-HC200EG-K Czarny | 479 zł |
Panasonic SC HC200 | 584 zł |
Panasonic SC-HC200 kompaktowa mikrowieża Hi-Fi (20W, dwukanałowy wzmacniac | 499 zł |
Wieża PANASONIC SC-HC200EG-W Biały SC-HC200 | 430 zł |