Музичний центр Panasonic SC-MAX3500
Відео 1Фото 6 |
Музичний центр SC-MAX3500 з насиченим звучанням та гарним підсвічуванням створений Panasonic для домашніх вечірок. Акустична система складається з двох колонок розміром 549x373x362 мм та плоского центрального блоку управління, який можна поставити у будь-яку нішу. Поєднання матової та глянсової текстур у пластиковому корпусі, дизайн передньої панелі надають моделі елегантного вигляду.
Підсвічування, вперше реалізоване на основному блоці, обертається та створює відмінний настрій. Panasonic SC-MAX3500 потужністю 2000 Вт чисто та голосно відтворює голоси, звуки середніх частот та баси. Для посилення низькочастотних звуків розроблено унікальні фазоінвертори. Декілька передустановок еквалайзера дають можливість максимально комфортно дивитися фільми, слухати вокал, рок, дивитися ТБ передачі.
Центр підключається через роз'єм mini-Jack (3.5 мм) за бездротовою технологією Bluetooth. Чіп NFC моментально сполучає колонки зі смартфоном. Музику можна програвати з USB-накопичувачів, CD-дисків, а також із вбудованої пам'яті DJ Jukebox – 4 Гб вміщує близько 1000 пісень. З додаткових функцій є годинник, таймер вимкнення, FM-радіо з пам'яттю на 30 станцій та 2 гнізда під мікрофони – можна співати дуетом.
Купити Panasonic SC-MAX3500
Усі ціни 7 →Panasonic SC-MAX3500 domowy system audio (2000W, superwoofer 25 cm, AIRQUA | 2 690 zł |
Wieża PANASONIC SC-MAX3500EK Czarny | 2 690 zł |
Wieża stereo Panasonic SC-MAX3500 | 2 690 zł |
System mini Panasonic SC-MAX3500EK Karaoke DJ Jukebox Czarny | 2 809 zł |
Panasonic SC-MAX3500 domowy system audio (2000W, superwoofer 25 cm, AIRQUA | 2 690 zł |
- Роздільні підсилювачі для кожної смуги