Аудіосистема Xiaomi Mi Smart Speaker
Відео 21Фото 11 |
Xiaomi Mi Smart Speaker
Тип:розумна колонка
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:12 Вт
Інтерфейси:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Габарити системи:131x104x151 мм
Вага:0.86 кг
Всі характеристики
Купити Xiaomi Mi Smart Speaker
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Mi Smart SpeakerDoskona?y d?wi?k dla domu Teraz mo?esz cieszy? si? doskona?ym d?wi?kiem w ca?ym domu! Mi Smart Speaker ma elegancki i stylowy... щеdesign, który pozwala mu pasowa? wsz?dzie. Umie?? go na stoliku nocnym w sypialni, na pó?ce w kuchni lub w salonie. Inteligentny g?o?nik 12W obs?uguje równie? DTS Customized Sound, zapewniaj?c czysty i szczegó?owy d?wi?k, który wype?nia ka?de pomieszczenie. Kontroluj d?wi?k g?osem Mi Smart Speakers wspó?pracuj? z Google Assistant i Chromecastem, umo?liwiaj?c kontrolowanie muzyki bez u?ycia r?k przy po??czeniu z Wi-Fi oraz wiele innych funkcji. Pozwól Google Assistant przeczyta? Ci wiadomo?ci, poprosi? o porady dotycz?ce przepisów na kolacj? i powiedzie? Ci jak? piosenk? chcesz odtworzy? w swoim salonie. Inteligentne funkcje i ?atwo?? u?ytkowania Mi Smart Speaker upraszcza codzienne ?ycie dzi?ki kilku inteligentnym funkcjom. G?o?nik jest ?atwy do kontrolowania za pomoc? p?ynnych kontroli dotykowych. Mo?esz równie? kontrolowa? wiele urz?dze? Mi z g?o?nika. Kontroluj swój telewizor oraz dekoder TV box , uruchamiaj robotyczny odkurzacz lub steruj lampami i oczyszczaczami powietrza. Ciesz si? swoj? muzyk? Dzi?ki Mi Smart Speaker mo?esz cieszy? si? ulubion? muzyk? kiedy tylko chcesz - czy chcesz stworzy? idealny nastrój dla przytulnego wieczoru w domu, czy te? zagra? najlepsz? playlist? na imprez? w domu. Twoje ulubione us?ugi s? zaledwie kilka sekund od Ciebie - Spotify, Youtube Music, Pandora, Deezer i Google Play Music. Pod??cz wiele urz?dze? i uzyskaj swój w?asny system d?wi?ku Mi Smart Speaker u?atwia dostosowanie w?asnego systemu d?wi?ku. Pod??cz dwa g?o?niki w tym samym pomieszczeniu dla stereo sound oraz bardziej szczegó?owego audio. Dodaj wi?cej g?o?ników dla do?wiadczenia d?wi?ku przestrzennego i jeste? ju? o krok bli?ej kina domowego. Proshop.plПоскаржитись | 235 zł |
Inteligentny głośnik bezprzewodowy Xiaomi Smart Speaker (IR Control)GŁOŚNIK OBSŁUGUJE WYŁĄCZNIE JĘZYK ANGIELSKI
Głośn Techwish.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 159 zł |
Xiaomi Inteligentny głośnik Mi Speaker L09GSmart Control Hub Tym głośnikiem możesz sterować inteligentnymi urządzeniami rodziny Mi, w tym telewizor, dekoder TV, oczyszc... щеzacze powietrza, odkurzacze, kam... EmpikПоскаржитись | 256 zł |
Głośnik Xiaomi Mi Smart Speaker Biały | 259 zł |
Xiaomi Mi Smart Speaker, bílá | 254 zł |
Xiaomi Inteligentny głośnik Mi Speaker L09GSmart Control Hub Tym głośnikiem możesz sterować inteligentnymi urządzeniami rodziny Mi, w tym telewizor, dekoder TV, oczyszc... щеzacze powietrza, odkurzacze, kam... EmpikПоскаржитись | 259 zł |
Відеоогляди
Xiaomi Mi Smart Speaker - inteligentny głośnik pod WiFi za 170 zł? / test, recenzja, review
19 квітня 20228 087 переглядів
Głośnik z Asystentem Google - XIAOMI Mi Smart Speaker
17 листопада 202027 534 перегляда
Google Home vs XIAOMI Mi Smart Speaker
16 грудня 202020 578 переглядів
Mi Band 5, Mi Smart Speaker and More from Xiaomi! *GIVEAWAY*
25 жовтня 20209 153 перегляда
Unboxing the Mi Smart Speaker...
1 жовтня 20204 277 переглядів
UNBOXING XIAOMI SMART SPEAKER WITH TOUCH SCREEN/MOMMY HAZEL PO
20 січня 2021136 переглядів
Redmi K50 I Unboxing With Xiaomi Smart Speaker|Unboxing| Mayank stuff
4 серпня 2022534 перегляда
This is "SUPER" Value for Money! | Mi Smart Speaker!
2 жовтня 202086 210 переглядів
Mi Smart Speaker Tips And Tricks In HINDI - Mi Smart Speaker REVIEW
11 жовтня 202016 694 перегляда
Mi Smart Speaker Review ll in Telugu ll
3 жовтня 2020133 158 переглядів
Mi Smart Speaker - Unboxing & Hands On [FUNNY]
1 жовтня 2020111 253 перегляда
Unboxing Xiaomi Mi Smart Speaker|#shorts#ytshorts|Built In Google Assistant|Mi Smart Speaker Unbox
21 червня 2021670 переглядів
Can Mi Smart Speaker Make You Become a Smart Chef? #MiSteryBOX | @Martijn Wester
18 листопада 20209 493 перегляда
MI SMART SPEAKER UNBOXING AND REVIEW IN HINDI
7 жовтня 2020277 661 перегляд
XIAOMI MI SMART SPEAKER UNBOXING & SOUND TEST! (OK GOOGLE) | Cathy's Unboxing
23 січня 202211 903 перегляда
#MiSteryBOX: Mi Smart Speaker | @xiaomify
28 листопада 202010 739 переглядів
Mi Smart Speaker - REVIEW - The Dot Killer
1 жовтня 202022 593 перегляда
Mi Smart Speaker : Smart Home Speaker On A Budget
1 жовтня 2020119 875 переглядів
COMPARISON - Amazon Alexa Echo Dot 4th Gen vs Mi Smart Speaker - Best Budget Smart Speaker
10 листопада 202058 683 перегляда
Xiaomi Mi Smart Speaker Review - BEST SMART SPEAKER @ Rs.3499!!
4 жовтня 202014 408 переглядів
Xiaomi Mi Smart Speaker / Configuración & Review
7 березня 202122 373 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 486 zł
розумна колонка, канал 1.0, AAC, Apple Siri, мережеве аудіо, управління зі смартфона, звук 360°
від 210 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, мережеве аудіо, управління зі смартфона, звук 360°
від 540 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi, Google Assistant, мережеве аудіо
від 199 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, мережеве аудіо, управління зі смартфона, звук 360°
від 130 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), Amazon Alexa, мережеве аудіо, управління зі смартфона
від 799 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 5.0, караоке, управління зі смартфона, 300 Вт
від 1 102 zł
музичний центр, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, управління зі смартфона, 120 Вт, 60 – 20000 Гц
від 6 499 zł
для вечірок, канал 2.2, USB, Bluetooth v 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax), караоке, управління зі смартфона, 1100 Вт, 30 – 20000 Гц