System audio B&W Zeppelin
Wideo 30Zdjęcia 2 |
B&W Zeppelin
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.1
Pasmo przenoszenia:47 – 22000 Hz
Wymiary:198x640x208 mm
Waga:7.5 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup B&W Zeppelin
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOWERS & WILKINS Głośnik bezprzewodowy BOWERS & WILKINS Zeppelin MidnightZeppelin, bezprzewodowy inteligentny głośnik stworzony na potrzeby ery streamingu. Jego elegancka forma łączy dźwięk stereo o... więcejwysokiej rozdzielczości z szeroką gamą inteligentnych, połączonych funkcji i usług.Korzyści: Zeppelin został zbudowany w oparciu o sprawdzoną platformę akustyczną Zeppelin Wireless. Obejmuje ona obudowę o grubych, solidnych ściankach, zoptymalizowaną z wykorzystaniem metody elementów skończonych oraz pięć kanałów wzmocnienia. Wystarczy za pomocą odpowiedniego komunikatu poprosić o ulubiony utwór, a Zeppelin go odtworzy. Głośnik oferuje odtwarzanie audio w wysokiej rozdzielczości (24 bity/96 kHz), jak i dostęp do szerokiej gamy serwisów stworzonych do strumieniowego przesyłania muzyki. Zastosowana w Zeppelinie platforma bezprzewodowa może z czasem zostać wzbogacona o nowe funkcje, takie jak obsługa nagłośnienia strefowego. Obsługa Bluetooth i kodeka aptX Adaptive. MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 549 zł |
Bowers & Wilkins ZeppelinGłośniki multiroom Bowers & Wilkins Zeppelin w salonach Top Hi-FI & Video Design z darmową wysyłką od 500 zł Tophifi.plZłóż skargę | 2 735 zł |
Głośnik mobilny BOWERS & WILKINS Zeppelin MCLaren Edition CiemnoszaryCelebrując długotrwałą, wielokrotnie nagradzaną współpracę Bowers & Wilkins i McLaren Automotive, a także supersamochody McLa... więcejren i serię Ultimate, w których Bowers & Wilkins został zintegrowany, bezprzewodowy głośnik Zeppelin McLaren Edition łączy inspirowaną McLarenem stylistykę z wysokiej jakości bezprzewodowym dźwiękiem, z którego słynie Bowers & Wilkins. Najlepszy w swojej klasie dźwięk łączy się z kultowym wzornictwem McLarena. Electro.plZłóż skargę | 4 300 zł |
Głośnik mobilny BOWERS & WILKINS Zeppelin MCLaren Edition CiemnoszaryCelebrując długotrwałą, wielokrotnie nagradzaną współpracę Bowers & Wilkins i McLaren Automotive, a także supersamochody McLa... więcejren i serię Ultimate, w których Bowers & Wilkins został zintegrowany, bezprzewodowy głośnik Zeppelin McLaren Edition łączy inspirowaną McLarenem stylistykę z wysokiej jakości bezprzewodowym dźwiękiem, z którego słynie Bowers & Wilkins. Najlepszy w swojej klasie dźwięk łączy się z kultowym wzornictwem McLarena.... Avans.plZłóż skargę | 4 300 zł |
Bowers & Wilkins Zeppelin McLaren Edition AirPlay 240WAirPlay:tak;Wsp OleOle.plZłóż skargę | 3 499 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Bowers & Wilkins Zeppelin – kultowy głośnik bezprzewodowy | prezentacja Top Hi-Fi
3 grudnia 20232 806 przegląd
TOP POJEDYNKI – Devialet Mania vs. Bowers & Wilkins Zeppelin | Top Hi-Fi
6 kwietnia 20233 775 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin - głośnik bezprzewodowy | prezentacja i opinia Top Hi-Fi
6 stycznia 20227 759 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin - prezentacja nowej generacji głośnika bezprzewodowego | Top Hi-Fi
13 października 20219 320 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin - powrót legendarnego głośnika bezprzewodowego | Top Hi-Fi
25 października 20211 135 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin - piękno dźwięku bezprzewodowego | Top Hi-Fi
12 stycznia 20222 112 przegląd
2024 Bowers&Wilkins Zeppelin Unboxing and First Impressions
19 marca841 przegląd
Sold//B&W Zeppelin Mini/ Available for sale/ 8500rs only
23 marca 2023253 przegląd
Bowers & Wilkins B&W Zeppelin Speaker - Expensive but Faulty - [REPAIR]
21 stycznia 202330 374 przegląd
Led Zeppelin - Box Set 2 Unboxing
7 marca 2021659 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin - A Ridiculously Nice Speaker BUT BROKEN!
22 października 2022166 013 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin smart speaker review: is this $800 speaker really worth the price??
28 maja 202211 624 przegląd
Sound Advice LIVE!: B&W Zeppelin Wireless Speaker Review
21 września 20222 004 przegląd
2021 McLaren 720S – Bowers and Wilkins 12-speaker Sound System Review
20 lipca 202111 364 przegląd
Best wireless speaker 2022♂️ B&W Zeppelin.
30 czerwca 20229 077 przegląd
Bowers and Wilkins Zeppelin wireless powered speaker system | Crutchfield
7 marca 20226 438 przegląd
Bowers and Wilkins Zeppelin Unboxing - This is what £700 gets you
16 października 2022930 przegląd
Bowers & Wilkins The New Zeppelin 2022 Deep unboxing and review
4 lutego 20226 330 przegląd
Explore the Bowers and Wilkins Zeppelin Wireless Smart Speaker
5 lipca 20225 786 przegląd
Beauty & Brains | Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Speaker Review
9 grudnia 20217 047 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin 2021 Review: Worth The 6 Year Wait? [SOUND TEST]
30 marca 202222 626 przegląd
NEW Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Speaker | Back and Better than Before!
14 października 202159 517 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin: Can it take back the crown?
7 listopada 202174 863 przegląd
REVIEW: 2021 Bowers & Wilkins Zeppelin wireless speaker
11 grudnia 20212 033 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin (G4) - Sneak-Peek Review
13 października 20217 551 przegląd
Bowers and Wilkins Panorama 3 Soundbar Review | Dolby Atmos, eARC, Multi-room Support & more!
3 marca 2022107 402 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin vs Naim Mu-So 2nd Generation $1,700 Is it worth it?
8 stycznia 202230 905 przegląd
Bowers & Wilkins Formation Wedge Unboxing
17 maja 201914 076 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin Speaker - Review
22 listopada 201537 066 przegląd
Bowers & Wilkins Zeppelin Mini In-Depth Review
12 kwietnia 201040 437 przegląd
Zaawansowane funkcje i możliwości systemu audio B&W Zeppelin:
- Procesor DSP
- Zadokowane urządzenia iPod / iPhone są ładowane automatycznie
- Model Zeppelin Air - Obsługuje odtwarzanie bezprzewodowe (AirPlay)
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 819 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, Bluetooth v 4.1, Multiroom, 100 W, 50 – 20000 Hz
od 891 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, Bluetooth v 4.2, 50 W, 50 – 20000 Hz
od 799 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 5.0, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 300 W
od 1 102 zł
wieża, kanał 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, sterowanie za pomocą smartfona, 120 W, 60 – 20000 Hz
od 486 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, AAC, Apple Siri, strumieniowe przesyłanie audio, sterowanie za pomocą smartfona, dźwięk 360°
od 6 449 zł
na imprezę, kanał 2.2, USB, Bluetooth v 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax), karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 1100 W, 30 – 20000 Hz
od 1 498 zł
głośnik mobilny, kanał 2.1, Bluetooth v 5.2, Amazon Alexa, Multiroom, sterowanie za pomocą smartfona, 80 W, 45 – 20000 Hz
od 1 699 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, Bluetooth v 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax), AirPlay, Chromecast, Amazon Alexa i Asystent Google, strumieniowe przesyłanie audio, Multiroom, sterowanie za pomocą smartfona, 100 W, 45 – 20000 Hz