Аудіосистема B&W Zeppelin
Відео 30Фото 2 |
B&W Zeppelin
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.1
Частотний діапазон:47 – 22000 Гц
Габарити системи:198х640х208 мм
Вага:7.5 кг
Всі характеристики
Купити B&W Zeppelin
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BOWERS & WILKINS Głośnik bezprzewodowy BOWERS & WILKINS Zeppelin MidnightZeppelin, bezprzewodowy inteligentny głośnik stworzony na potrzeby ery streamingu. Jego elegancka forma łączy dźwięk stereo o... щеwysokiej rozdzielczości z szeroką gamą inteligentnych, połączonych funkcji i usług.Korzyści: Zeppelin został zbudowany w oparciu o sprawdzoną platformę akustyczną Zeppelin Wireless. Obejmuje ona obudowę o grubych, solidnych ściankach, zoptymalizowaną z wykorzystaniem metody elementów skończonych oraz pięć kanałów wzmocnienia. Wystarczy za pomocą odpowiedniego komunikatu poprosić o ulubiony utwór, a Zeppelin go odtworzy. Głośnik oferuje odtwarzanie audio w wysokiej rozdzielczości (24 bity/96 kHz), jak i dostęp do szerokiej gamy serwisów stworzonych do strumieniowego przesyłania muzyki. Zastosowana w Zeppelinie platforma bezprzewodowa może z czasem zostać wzbogacona o nowe funkcje, takie jak obsługa nagłośnienia strefowego. Obsługa Bluetooth i kodeka aptX Adaptive. MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 549 zł |
Bowers & Wilkins ZeppelinGłośniki multiroom Bowers & Wilkins Zeppelin w salonach Top Hi-FI & Video Design z darmową wysyłką od 500 zł Tophifi.plПоскаржитись | 2 735 zł |
Bowers & Wilkins Zeppelin McLaren Edition AirPlay 240WAirPlay:tak;Wsp OleOle.plПоскаржитись | 3 499 zł |
Bowers & Wilkins Zeppelin McLaren Edition AirPlay 240WAirPlay:tak;Wsp RTV Euro AGDПоскаржитись | 3 499 zł |
Bowers & Wilkins Zeppelin McLaren Edition | 3 499 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Bowers & Wilkins Zeppelin – kultowy głośnik bezprzewodowy | prezentacja Top Hi-Fi
3 грудня 20232 806 переглядів
TOP POJEDYNKI – Devialet Mania vs. Bowers & Wilkins Zeppelin | Top Hi-Fi
6 квітня 20233 775 переглядів
Bowers & Wilkins Zeppelin - głośnik bezprzewodowy | prezentacja i opinia Top Hi-Fi
6 січня 20227 759 переглядів
Bowers & Wilkins Zeppelin - prezentacja nowej generacji głośnika bezprzewodowego | Top Hi-Fi
13 жовтня 20219 320 переглядів
Bowers & Wilkins Zeppelin - powrót legendarnego głośnika bezprzewodowego | Top Hi-Fi
25 жовтня 20211 135 переглядів
Bowers & Wilkins Zeppelin - piękno dźwięku bezprzewodowego | Top Hi-Fi
12 січня 20222 112 переглядів
2024 Bowers&Wilkins Zeppelin Unboxing and First Impressions
19 березня 2024841 перегляд
Sold//B&W Zeppelin Mini/ Available for sale/ 8500rs only
23 березня 2023253 перегляда
Bowers & Wilkins B&W Zeppelin Speaker - Expensive but Faulty - [REPAIR]
21 січня 202331 030 переглядів
Led Zeppelin - Box Set 2 Unboxing
7 березня 2021659 переглядів
Bowers & Wilkins Zeppelin - A Ridiculously Nice Speaker BUT BROKEN!
22 жовтня 2022166 013 переглядів
Bowers & Wilkins Zeppelin smart speaker review: is this $800 speaker really worth the price??
28 травня 202212 036 переглядів
Sound Advice LIVE!: B&W Zeppelin Wireless Speaker Review
21 вересня 20222 144 перегляда
2021 McLaren 720S – Bowers and Wilkins 12-speaker Sound System Review
20 липня 202111 364 перегляда
Best wireless speaker 2022♂️ B&W Zeppelin.
30 червня 20229 454 перегляда
Bowers and Wilkins Zeppelin wireless powered speaker system | Crutchfield
7 березня 20226 620 переглядів
Bowers and Wilkins Zeppelin Unboxing - This is what £700 gets you
16 жовтня 2022930 переглядів
Bowers & Wilkins The New Zeppelin 2022 Deep unboxing and review
4 лютого 20226 378 переглядів
Explore the Bowers and Wilkins Zeppelin Wireless Smart Speaker
5 липня 20226 009 переглядів
Beauty & Brains | Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Speaker Review
9 грудня 20217 047 переглядів
Bowers & Wilkins Zeppelin 2021 Review: Worth The 6 Year Wait? [SOUND TEST]
30 березня 202222 626 переглядів
NEW Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Speaker | Back and Better than Before!
14 жовтня 202159 517 переглядів
Bowers & Wilkins Zeppelin: Can it take back the crown?
7 листопада 202174 863 перегляда
REVIEW: 2021 Bowers & Wilkins Zeppelin wireless speaker
11 грудня 20212 042 перегляда
Bowers & Wilkins Zeppelin (G4) - Sneak-Peek Review
13 жовтня 20217 551 перегляд
Bowers and Wilkins Panorama 3 Soundbar Review | Dolby Atmos, eARC, Multi-room Support & more!
3 березня 2022107 402 перегляда
Bowers & Wilkins Zeppelin vs Naim Mu-So 2nd Generation $1,700 Is it worth it?
8 січня 202230 905 переглядів
Bowers & Wilkins Formation Wedge Unboxing
17 травня 201914 076 переглядів
Bowers & Wilkins Zeppelin Speaker - Review
22 листопада 201537 066 переглядів
Bowers & Wilkins Zeppelin Mini In-Depth Review
12 квітня 201040 437 переглядів
Додаткові функції і можливості аудіосистеми B&W Zeppelin:
- Процесор DSP
- Увімкнені в док-станцію пристрої iPod/іРһопе автоматично заряджаються
- Модель Zeppelin Air — підтримує бездротове відтворення (AirPlay)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 799 zł
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.1, Multiroom, 100 Вт, 50 – 20000 Гц
від 4 599 zł
мінісистема, канал 2.0, USB, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi, AirPlay 2, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 450 Вт, 6 Ом
від 1 199 zł
музичний центр, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, управління зі смартфона, 120 Вт, 60 – 20000 Гц
від 484 zł
розумна колонка, канал 1.0, AAC, Apple Siri, мережеве аудіо, управління зі смартфона, звук 360°
від 6 449 zł
для вечірок, канал 2.2, USB, Bluetooth v 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax), караоке, управління зі смартфона, 1100 Вт, 30 – 20000 Гц
від 1 528 zł
мінісистема, канал 2.1, Bluetooth v 5.2, Amazon Alexa, Multiroom, управління зі смартфона, 80 Вт, 45 – 20000 Гц