System audio Media-Tech Partybox Keg MT3165 BT
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Media-Tech Partybox Keg MT3165 BT
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:30 W
Pasmo przenoszenia:100 – 20000 Hz
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Centralny blok:400x163x163 mm
Waga:1.42 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Media-Tech Partybox Keg MT3165 BT
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośniki power audio Media-Tech PartyBox KEG BT MT3165 GL-PA-MED-002 | 130 zł |
PARTYBOX KEG BT - KOMPAKTOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH 4.2+EDR, KARAOKE. RMS 30W, | 164 zł |
Głośnik bezprzewodowy MEDIA-TECH PartyBox Keg KEG BT, MT3165, czarny | 127 zł |
MEDIA-TECH PARTYBOX KEG BT- KOMPAKTOWY GŁOŚNIK STEREOFONICZNY BLUETOOTH Z | 137 zł |
MT3165 MEDIA-TECH PARTYBOX KEG BT MEDIA-TECH | 156 zł |
Głośnik bezprzewodowy MEDIA-TECH PartyBox Keg KEG BT, MT3165, czarny | 124 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →