Портативна колонка Defender Boomer 20
Фото 10 |
Defender Boomer 20 |
|
Підставка для телефону, еквалайзер, ручка для перенесення, вхід для мікрофону Jack 6.3mm.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Boomer 20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Głośnik Defender Boomer 20 czarny (65820) | 110 zł |
Defender reproduktor BOOMER 20, Li-Ion, 2.0, 20W, černý, regulace hlasitos | 113 zł |
Defender głośnik BOOMER 20, Li-Ion, 2.0, 20W, czarny, regulacja głośności, | 117 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →