System audio Media-Tech Flamebox UP (MT3177)
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Media-Tech Flamebox UP
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:14 W
Pasmo przenoszenia:150 – 19000 Hz
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:430x180x170 mm
Waga:1.64 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Media-Tech Flamebox UP
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy Flamebox UP wielokolorowe podświetlenie F | 200 zł |
Głośnik mobilny MEDIA-TECH Flamebox UP MT3177 Czarny | 159 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy Flamebox UP wielokolorowe podświetlenie F | 209 zł |
Głośnik mobilny MEDIA-TECH Flamebox UP MT3177 Czarny | 159 zł |
Media-Tech Głośnik bezprzewodowy Flamebox UP wielokolorowe podświetlenie F | 200 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →