System audio Blaupunkt MB06.2
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Blaupunkt MB06.2
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:500 W
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:378x294x205 mm
Waga:7.2 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Blaupunkt MB06.2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt System audio MB06.2 PLL FM USB/SD/BT Karaoke LED UGBAUBMB0620000 | 632 zł |
Blaupunkt System audio MB06.2 PLL FM USB/SD/BT Karaoke LED 125428 | 661 zł |
Blaupunkt System audio MB06.2 PLL FM USB/SD/BT Karaoke LED 125428 | 632 zł |
Power Audio, Blaupunkt Mb06.2 Bluetooth | 639 zł |
System audio MB06.2 PLL FM USB/SD/BT Karaoke LED | 630 zł |
Power audio Blaupunkt MB06.2 Bluetooth | 649 zł |
1 szt. BLAUPUNKT SYSTEM AUDIO MB06,2 | 883 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →