Аудіосистема Blaupunkt MB06.2
Відео 1Фото 9 |
Blaupunkt MB06.2
Тип:для вечірок
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:500 Вт
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, кардридер
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:378x294x205 мм
Вага:7.2 кг
Всі характеристики
Купити Blaupunkt MB06.2
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blaupunkt System audio MB06.2 PLL FM USB/SD/BT Karaoke LED UGBAUBMB0620000 | 632 zł |
Blaupunkt System audio MB06.2 PLL FM USB/SD/BT Karaoke LED 125428 | 661 zł |
Blaupunkt System audio MB06.2 PLL FM USB/SD/BT Karaoke LED 125428 | 632 zł |
Power Audio, Blaupunkt Mb06.2 Bluetooth | 639 zł |
System audio MB06.2 PLL FM USB/SD/BT Karaoke LED | 630 zł |
Power audio Blaupunkt MB06.2 Bluetooth | 649 zł |
1 szt. BLAUPUNKT SYSTEM AUDIO MB06,2 | 883 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →